کاشت مو

توسط سپتامبر 27, 2016 کاشت مو سر بدون نظر

کاشت مو

امروزه کاشت مو یکی از درمان های موثر و مفید برای ریزش های دائمی و البته طاسی سر می باشد . بسیاری از افراد که از داشتن موهای کم پشت و یا ریخته شده در عذاب هستند به کمک تکنیک های نوین کاشت مو زیبایی و جوانی را باز می یابند . کاشت موی طبیعی بی عارضه بوده و قیمت مناسبی دارد ، اما تغییرات بسیار زیادی را در چهره ایجاد می کند .
زمانی که فرد  دچار طاسی و یا کم مویی شود،  با استفاده  از یکی از روش های کاشت مو می تواند عارضه ی پدید آمده را جبران سازد. کاشت موی طبیعی که امروزه جایگزین مناسبی برای درمان های بی نتیجه می باشد، با بالاترین سطح تراکم موهای شما مجددا رشد کرده و زیبایی و درخشندگی قبل را باز خواهند یافت .
کاشت موی طبیعی یک عمل جراحی می باشد که البته به صورت کاملا سرپایی قابل انجام است .  برای دریافت بهترین نتیجه کاشت مو این اقدام بسیار تخصصی باید توسط پزشک متخصص و جراح انجام شود.
با توجه به میزا ریزش مو ها و البته درصد طاسی نوع کاشت مو برای افراد متفاوت خواهد بود، به طور کلی کاشت مو به روش های FIT  و FUT  و یا روش ترکیبی مورد استفاده قرار می گیرد .
کاشت مو به روش های سه گانه FIT، FUT و یا روش ترکیبی  مورد استفاده قرار می گیرد، که هریک ویژگی های خود را دارد و پزشک پیش از عمل کاشت مو نسبت به وضعیت موی بیمار بهترین روش را انتخاب می نماید.

 

کاشت مو

کاشت مو

 

آیا کاشت مو با اضافه کردن موها همراه است ؟

خیر برای کاشت مو نیاز به یک بانک موی مناسب و ایده آل خواهیم داشت،به کمک کاشت مو یا پیوند موی زنده  ، موهای قسمت پشت سر به جلوی آن  منتقل می شود .
در واقع مو های مورد نیاز بریای کاشت از پشت سر برداشته می شود و بعد از آماده سازی در محل های مناسب و مورد نیاز ( قسمت های طاس شده ) قرار می گیرد . در این پروسه انتقال بانک موی مراجعه کننده بسیار مهم می باشد از این رو معاینات قبل از کاشت مو بسیار مهم و حائز اهمیت است . البته مبحث بعدی تکنیک و تبحر و تجربه ی جراح است که بتواند بهترین و ایده آل ترین نتیجه را به شما ارائه نماید .

کاشت موی FIT:
این روش که یکی از جدیدترین روش های کاشت مو است ، بدون نیاز به جراحی، برش و بخیه انجام شده و باعث می شود بیمار سریع تر بهبود پیدا کند و درد کمتری را احساس نماید،  البته تشخیص نوع درمان برای به دستور پزشک خواهد بود.

در روش fit موها به صورت تک تک برداشته و کاشته می شوند و جراحی یا بخیه زدن نداریم روش اف آی تی برای متخصص کاشت مو و بیمار کاشت مو روش آسانتری می باشد اما نسبت به روش اصلی fut اندکی ضعیف تر می باشد .اما اگر در بیمار مناسب استفاده شود بسیار مناسب می باشد .
کاشت موی  FUT:
این روش که از دیر باز مورد استفاده قرار می گرفته است ، به عنوان روش های اصولی و اصلی برای کاشت موی طبیعی در نظر گرفته شده است .در این روش نیاز است تا با ایجاد برش از پوست سر مقدار زیادی از بانک مو برداشته شود و بعد از برداشتن مجددا پوست سر بخیه زده خواهد ، در روش کاشت موی FUT قسمتی از پوست و مو به عرض تقریبی ۱٫۵ سانتی متر و طول تقریبی ۲۵ سانتیمتر  با استفاده از جراحی برداشته می شود ، قسمت برداشته شده توسط میکروسکوپ های مخصوص کاشت مو به قطعاتی کوچکی به نام گرافت تقسیم می شوند ( گرافت ها شامل یک تا چهار تار مو هستند ) و آنگاه این گرافت ها در ناحیه مورد نیاز کاشت بیمار، کاشته می شود .

کاشت مو با روش fut برای تمامی افراد ( البته به صورت تقریبی) مورد استفاده قرار می گیرد، و البته نتایج بسیار درخشانی را بیماران و مراجعین ارائه می نماید .

 

 

روش ترکیبی کاشت موی طبیعی :

به کمک روش کاشت موی طبیعی به روش ترکیبی با استفاده و ادغام روش های نام برده ( FIT  و FUT ) و البته تکنیک های مورد نیاز برای برداشت مو از بانک و پیوند آن به قسمت های طاس می توان نتیجه ای ایده آل و مناسب را به فرد ارائه داد. به کمک این روش تمامی افراد می توانند از خدمات کاشت مو بهره مند گردند .
در این روش بیشترین میزان تراکم دیده خواهد شد و فرد از میزان رضایتمندی بالاتری برخوردار خواهد بود .

خط رویش مو در کاشت موی طبیعی :

خط رویش مو و ترسیم آن بسیار مهم و حائز اهمیت خواهد بود ، بدین منظور نیاز است تا شما به متخصص پوست و مو مراجعه نمایید و با توجه به مواردی مانند فرم چهره و ترکیب صورت بهترین و مناسب ترین خط رویش را برایتان ترسیم نماید و با توجه به آن کاشت موی طبیعی را انجام دهد .

برای دریافت مشاوره در این زمینه با دکتر انعام زاده

متخصص پوست و مو در ارتباط باشید . با تشکر
مدیریت سایت دکتر انعام زاده

ارسال نظر