کاشت مو به روش SUT

توسط نوامبر 17, 2016 کاشت مو سر بدون نظر
کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش SUT

برخی افراد به دلیل ریزش مو بیش از حد و یا به دلیل بیماری و یا حادثه ای دچار طاسی سر می شوند. و این امر باعث می شود تا فرد اعتماد به نفس خود را در جامعه از دست بدهد. خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی راه هایی جهت برطرف کردن طاسی سر ارائه شدند. یکی از بهترین و آخرین راه ها ، کاشت موی سر طبیعی می باشد که روش های کاشت مو متعددی نیز وجود دارند. یکی از روش های کاشت مو طبیعی که امروز به آن می پردازیم کاشت مو به روش SUT می باشد. کاشت مو به روش SUT یکی از بهترین و جدیدترین روش های کاشت مو می باشد که کمترین درد و عارضه ای را به همراه دارد.

این نکته را در نظر داشته باشید که اگر می خواهید بهترین بازدهی را از کاشت مو داشته باشید، حتما نزد متخصص پوست و مو و جراح کاشت مو مراجعه نمایید. دکتر رامین انعام زاده با استفاده از بهترین دستگاه ها و با تجربه زیاد بهترین روش کاشت مو برای مشتریان خود را عرضه می نماید. جهت مشاوره و تعیین نوبت می توانید از طریق تلگرام و اینستاگرام دکتر رامین انعام زاده و شماره های درج شده بر روی سایت اقدام نمایید.

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش SUT

روش کاشت مو SUT

در کاشت مو به روش SUT نیازی به جراحی و بیهوشی نیست. با کاشت مو به روش SUT با استفاده از دستگاه اتوماتیک میتوان سه برابر روش های دیگر مو کاشته شود. در این روش جای بخیه و اسکار باقی نمی ماند. با این روش پزشک می تواند به میزان ۱۴ هزار گرافت مو را تنها در یک جلسه پیوند دهد. با کمک روش کاشت مو SUT موها دارای خط رویش طبیعی می باشند و تراکم بسیار بالایی دارند به طوری که هیچ کس متوجه کاشت مو فرد نمی شود. روش کاشت مو SUT دارای مزیت های بسیار زیادی نسبت به روش های قدیمی تر کاشت مو FIT و کاشت مو FUT می باشد. که در مقاله بعدی به مزایای این روش نسبت به روش های دیگر کاشت مو می پردازیم

 

 

راه های ارتباطی دکتر انعام زاده متخصص پوست و مو

تلگرام دکتر انعام زاده:  @drenamzadeh

اینستاگرام دکتر انعام زاده: drenamzadeh

شماره های تماس: ۰۲۱۴۴۸۲۴۰۸۲ – ۰۹۱۲۱۳۰۴۶۵۵

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر انعام زاده متخصص پوست و مو

 

ارسال نظر