هایفوتراپی

جوانسازی پوست با هایفوتراپی

مکانیزم دستگاه هایفوتراپی در واقع با کانونی کردن نور در منطقه آسیب دیده باعث از بین رفتن آسیب های وارد شده به پوست می شود و انجام هایفوتراپی باید در تعداد جلسات متعددی انجام بگیرد .این روش باعث می شود که به سطح پوست هیچ گونه آسیبی وارد نشود و هیچ گونه عوارضی برای بیمار نخواهد  داشت.
شاید بسیاری از سالن های آرایشی نیز بسیاری از این روش های نام برده شده جوانسازی پوست را انجام بدهند اما در واقع پیشنهاد می شود که تمامی این روش ها توسط متخصص پوست و مو انجام بگیرد.در صورتی که هر یک از این روش ها به درستی انجام نگیرد نه تنها باعث زیبایی و شادابی پوست می شود بلکه آسیب های وارد شده را بیشتر خواهد کرد .
متخصص پوست و مو به تمامی لایه های پوستی تسلط کامل دارد و می تواند مشخص کند که کدام روش درمانی می تواند برای شما موثر واقعمی  شود .

کاربرد هایفوتراپی

بالا بردن ابروها

از بین بردن افتادگی پلک

از بین بردن چین و چروک های صورت

از بین بردن تیرگی های دور چشم

لیفت گونه و چانه

از بین بردن خط اخم و خط خنده

لیفت ثورت و گردن

درمان منافذ باز پوست

رفع غبغب

نتیجه هایفوتراپی

بیمار ی

در درمان با هایفوتراپی این امکان وجود دارد که بیمار بلافاصله فعالیت های عادی خود را مجدداً شروع کند و در این زمان نیازی به استراحت و یا مراقبت های جدی و خاصی نیست. در این حالت تولید کلاژن فقط پس از یک جلسه درمانی شروع می شود واما فردمی تواند نتیجه نهایی را بعد از ماه ها و جلسات متعدد مشاهده کند . پس از طی این دوره پوست شما سالم تر، قوی تر، جوان تر، و بدون هر گونه تغییر غیر طبیعی یا شدید خواهد بود

با تشکر مدیریت سایت دکتر رامین انعام زاده متخصص پوست و مو

ارسال نظر