فرم دهی به لب

فرم دهی به لب

فرم دهی به لب

برای اینکه بتوانید لب های زیبا و خوش فرمی داشته باشید روش های مختلفی وجود دارد که شما می توانید لب های خود را برجسته و زیبا کنید . الته این روش ها هر یک  باید به طور هوشمندانه انتخاب شوند و شما حتما باید نزد متخصص مربوطه برای این امر مراجعه کنید . دکتر رامین انعام زاده متخصص پوست و مو می تواند شما را در این زمینه یاری کند تا شما بتوانید با بهترین روش   و بدون هیچ دفورمیتی و عوارض لب های خود را به فرم دلخواه خود تبدیل کنید.

تزریق ژل لب

ژل های معتبر اروپایی وجود دارد که با بدن سازگاری بالایی دارد و بعد از اینکه وارد بافت لب می شود هیچ گونه واکنش غیرطبیعی دیده نمی شود و لب ها را خوش فرم می کنند .در صورتی که برای برجسته سازی لب های خود تزریق ژل را انتخاب کرده اید باید به مراکز معتبر و پزشک های با تجربه مراجعه کنید تا لب ها بعد از تزریق ژل ظاهری مناسب داشته باشند . همچنین دارای هماهنگی با صورت شما باشد .

فرم دهی به لب

تزریق چربی در لب

این روش به مانند تزریق ژل می باشد تنها با این تفاوت که پر کننده ه های لب های شما دیگر ژل ها نیستند و از چربی های بدن خود شما گرفته می شود که البته بعد از گذشت مدتی به بافت زیر پوست جذب خواهند داشت و برای اینکه بخواهید فرم لب های خود را به همین شکل نگه دارید باید این روش ها را تکرار کنید .

بعد از تزریق چربی  و تزریق ژل به لب

یکی از مهم ترین مزیت های این روش ها این است که شما می توانید  بلافاصله نتیجه تغییرات ایجاد شده را در لب های خود ببینید و در صورت وجود هر گونه ایرادی قابل تغییر خواهد بود.

قرمزی و ملتهب شدن لب ها ایجاد می شود که طبیعی بوده و برای کم کردن آنها می توانید از کمپرس سرد استفاده کنید که البته بعد از گذشت یک روز از بین خواهد رفت.

با تشکر مدیریت سایت دکتر رامین انعام زاده متخصص پوست و مو

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر