تزریق ژل

تزریق ژل

تزریق ژل

تزریق ژل برای زیباسازی صورت و از بین بردن چین و چروک و یا برای افزایش حجم بدن نیز انجام می پزیرد. تزریق ژل بیشتر در افراد بالای ۲۵ سال انجام میپزیرد ولی محدودیت سنی ندارد. اما برای افرادی که سن بالایی دارند باید حتما از نظر بیماری قلبی چک شوند و اگر بیماری نداشته باشند میتوانند تزریق ژل را انجام دهند.

توجه داشته باشید که برای تزریق ژل حتما به متخصص پوست مراجعه نمایید.

از تزریق ژل میتوان برای برطرف کردن خط لبخند، برجستگی گونه و چانه و لب استفاده کرد. یکی از معیارهای زیبایی در صورت برجستگی گونه و چانه می باشد. افرادی که قوس روی گونه را ندارند میتوانند به راحتی با تزریق ژل گونه های خود را برجسته نمایند و زیبایی خود را دو چندان نمایند.

 

تزریق ژل

تزریق ژل

تزریق ژل موقت:

تزریق ژل هیالورونیک اسید، ماده ای است که با افزایش سن میزان آن در پوست کاهش پیدا میکند. با تزریق این ماده عمق چین و چروک به وجود آمده در پوست کم میشود. این نوع ژل ها ۶ تا ۵۱ ماه بعد در بدن تجزیه می شوند و دارای عوارض کمتری می باشند و توجه داشته باشید که حتما باید از ژل های استاندارد استفاده کرد.

تزریق ژل نیمه موقت و دائمی:

ژل های دائمی و طولانی مدت چون از جنس پلیمر یا پلاستیک می باشند و چون به مدت زیادی در بدن می مانند و جذب پوست نمیشوند وبرای بدن ضرر دارند توصیه نمیشود. ولی ژل های کوتاه مدت به علت اینکه بعد از مدتی جذب می شوند مناسب تر می باشند.مدت ماندگاری ژل های طولانی مدت بین ۲ تا ۵ سال است.

یکی از ژل های نیمه موقت مورد تایید، کلسیم هیدروکسی آپاتید است که ماندگاری آن بین ۲ تا ۳ سال می باشد و ژل بسیار خوبی است و باید به صورت عمقی تزریق گردد

ژل دائمی که تمام استانداردهای دارویی را داشته باشد و عوارضی نیز نداشته باشد هنوز ساخته نشده است.

 

راه های ارتباطی دکتر انعام زاده متخصص پوست و مو

تلگرام دکتر انعام زاده:  @drenamzadeh

اینستاگرام دکتر انعام زاده: drenamzadeh

شماره های تماس: ۰۲۱۴۴۸۲۴۰۸۲ – ۰۹۱۲۱۳۰۴۶۵۵

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر انعام زاده متخصص پوست و مو

ارسال نظر