تزریق ژل در گونه

توسط ژانویه 31, 2017 مقالات بدون نظر
تزریق ژل در گونه

تزریق ژل گونه

پرکننده هایی که برای برجسته کردن گونه استفاده می شود می تواند از بدن خود بیمار برداشته شود که به آن تزریق چربی گفته می شود و یا اینکه از مواد خارجی باشد که همان روش تزریق ژل است.در هر دو حالت مقدار ژل و یا چربی تزریق شده برای هر بیمار متفاوت است و بستگی به مقدار حجم از بین رفته و اندازه گونه مورد نظر بیمار دارد.

چه روشی را برای حجم دهی به گونه استفاده کنیم؟

در بسیاری از موارد استفاده از روش تزریق ژل و یا تزریق چربی در گونه می تواند نتایج بسیار بلند مدت در ارتباط با افزایش حجم گونه برای افراد به همراه داشته باشد. به هر حال برخی از  فاکتورها و ویژگی های  خاص بر نتایج این روش درمانی تاثیرگذار هستند و برای اینکه افراد بخواهند به صورت بلند مدت این تاثیرات را داشته باشند نیاز است که این روش ها را تکرار کنند.

در جراحی زیبایی  گونه پروتزهای وارد شده دائمی هستند و در صورتی که فرد از پروتز خود پشیمان شود باید دوباره تحت جراحی دیگر پروتز ها را از گونه های خود خارج کند.

اما زمانی که شما با تزریق ژل به گونه های خود شکل می دهید بعد از مدتی جذب بافت زیر پوست می شود.نتایج حاص از استفاده این پر کننده ها و ژل های پوستی می تواند از چند ماه تا یک سال یا بیشتر دوام و ماندگاری داشته باشد و ماندگاری این نتایج بستگی به پر کننده انتخاب شده و محل تزریق آن دارد.

 

تزریق ژل در گونه

اقداماتی که باید بعد از تزریق ژل به گونه رعایت کنیم

  • بعد از تزریق ژل و یا تزریق چربی معمولا بیماران با ناراحتی محدود به همراه ورم، کبودی و بی حسی موقت در نواحی درمان شده مواجه می شوند.ابن دردها اگر که شدید هستند با دارو قابل کنترل می باشند هر چند که موقتی بوده و بعد از گذشت چند روز از بین خواهد رفت.
  • شاید حرکت دهان برای بیمار مقداری سخت باشد  و یا اینکه نتوانند به راحتی لبخند بزننند پس در روزهای اول تحرک صورت خود را کمتر کنید تا از جابه جایی ژل ها جلوگیری کنید.
  • به گونه  های خود فشار وارد نکنید و روی صورت خود دراز نکشید

با تشکر مدیریت سایت دکتر رامین انعام زاده متخصص پوست و مو

ارسال نظر