از بین بردن چین و چروک های صورت

توسط فوریه 15, 2017 مقالات بدون نظر
از بین بردن چین و چروک های صورت

برای اینکه بخواهید صورت جوان تری داشته باشید روش های متفاوتی وجود دارد که شما می توانید از یکی از آنها استفاده کنید . جوانسازی صورت به خصوص در افراد سن بالا تر بیشتر اهمیت دارد زیرا چین و چروک های صورت عمیق شده اند و با درمان های معمولی مانند پماد ها و روش های غیر تهاجمی از بین نمی رود.روش های تزریق ژل ، تزریق چربی ، بوتاکس  و … می توانند به شما کمک کنند تا چهره زیباتری داشته باشید.

تزریق ژل

از تزریق ژل میتوان برای برطرف کردن خط لبخند، برجستگی گونه و چانه و لب استفاده کرد. یکی از معیارهای زیبایی در صورت برجستگی گونه و چانه می باشد. افرادی که قوس روی گونه را ندارند میتوانند به راحتی با تزریق ژل گونه های خود را برجسته نمایند و زیبایی خود را دو چندان نمایند.تزریق ژل عوارضی ندارد و اثرات آن تا چند سال باقی می ماند.

تزریق چربی

در این روش چربی ها همان چربی های گرفته شده و طبیعی بدن هستند که ببعد از تصفیه و تغییراتی که بر روی آنها انجام می گیرد در منطقه مورد نظر تزریق می شوند . چربی ها ی تازه وارد شده به خوبی با بافت زیر پوست پیوند می خورند و می توان اثرات آن را همان لحظه مشاهده کنیم .بعد از تزریق چربی شاید مقداری التهاب وجود داشته باشد که بهتر است خیلی دستکاری نکنید بعد از گذشت چند روز قرمزی از بین خواهد رفت

بوتاکس

بهترین مناطقی که  با تزریق بوتاکس نتیجه مطلوبی را خواهند گرفت نواحی پر تحرک مانند پیشانی  و یا خط خنده است.بعد از تزریق دیگر پوست این مناطق واکنشی  به حرکت های صورت نشان نمی دهد و به طور کامل غیر فعال است والبته بعد از مدتی این اثر گذاری از بین می رود و فرد باید دوباره برای تزریق به متخصص پوست مراجعه کند.

با تشکر مدیریت سایت دکتر رامین انعام زاده متخصص پوست و مو

ارسال نظر