از بین بردن اخم و رفع خط خنده

از بین بردن اخم و رفع خط خنده

از بین بردن اخم و رفع خط  خنده

روش های بسیاری برای درمان خطوط ایجاد شده برروی پوست وجود دارد . اما همیشه انتخاب بهترین راه مشکل است، دقت داشته باشید که انتخاب یک راه موثر و مفید که بتواند مشکلات پوستی شما را برطرف کند اهمیت ویژه ای دارد. در این مقاله به موضوع ” از بین بردن اخم و رفع خط  خنده” میپردازیم.

 

از بین بردن اخم و رفع خط خنده

 

رفع خط خنده

البته روش های دیگری مانند میکرونیدلینگ یا درماپن ، یا روش هایی مانند مزوتراپی می تواند موثر واقع شود و نتایج درخشانی را در طی جلسات بسیار کم به شما ارائه دهند. میکرونیدلینگ با کلاژن سازی مجدد پوست همراه بوده و باعث می شود که پوست صورت لیفت و سفت شود و جای زخم و اسکار های پوستی نیز از بین بروند، همچنین با ترشح کلاژن حالت الاستینه صورت را باز می گرداند و چین و چروک های موجود در سطح صورت را از بین می برد .

 

راه و روش درمان

برای از بین بردن خط خنده و خط اخم راههای متفاوتی وجود دارد که در ادامه به این روش ها اشاره می کنیم.

 

تزریق بوتاکس

درمان و رفع خط لبخند و اخم با بوتاکس یکی از روش های  از بین بردن این خطوط می باشد. تزریق بوتاکس باعث کم تحرکی وفلج موقت ماهیچه هایی که باعث به وجود آمده خط اخم و خط خنده شده اند می شود.

 

تزریق ژل

تزریق ژل یکی دیگر از روش های درمان و از بین بردن خط اخم و خط خنده می باشد، به این دلیل که در ساخت این ژل ها از مواد طبیعی استفاده می شود، لذا حساسیت زا نمی باشند و نیاز به تست ندارند.صحبت کردن و غذا خوردن نیز در شکل گیری خط خنده و اخم تاثیر گذار می باشد.

 

لیزر

یکی از بهترین روش‌ها برای از بین بردن خط لبخند و خط اخم بین ابروها و پیشانی، استفاده از لیزر می باشد. در این روش لایه رویی پوست با استفاده از اشعه لیزر برداشته می شود و بدن مجبور به ساخت این لایه می شود، لایه جدید تشکیل شده بدون چین و چروک و صاف می باشد، این روش همچنین می تواند باعث از بین رفتن لکه های پوستی، رفع جای جوش و… شود. منابع نوری برای تحریک رشد کلوژن ها استفاده می‌کند به جای اینکه سطوح خارجی پوست را ازبین ببرند. در این روش از بیحسی موضعی استفاده می شود و پزشک برای بیماران مسکن تجویز می کند تا درد و سوزشی را پس از جلسه درمانی احساس نکنند.

 

میکرودرم

میکرودرم برای رفع خط خنده و خط اخم بسیار روش کارآمد و راحتی است.کل پوست در معرض تماس با یک ماده معدنی بی ضرر که پودر اکسید آلومینیوم می‌باشد قرار می‌گیرد که این پودر با داشتن کریستال‌های ریز باعث ساییده شدن سطح پوست شده و بافت‌های مرده را از بین می برد و مکانیزم ترمیم پوست را فعال می کند.

 

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر رامین انعام زاده

 

از بین بردن اخم و رفع خط  خنده

ارسال نظر