اقدامات قبل از بوتاکس اولی ها

اقدامات قبل از بوتاکس اولی ها

اقدامات قبل از بوتاکس اولی ها

بوتاکس جهت درمان چین و چروک ایجاد شده در صورت می شود که این روزها خیلی از مردم برای رفع چین و چروک و از بین بردن اخم و خط خنده در نقاط مختلف صورت و جوانسازی پوست از آن استفاده میکنند. تزریق بوتاکس بین ۱۰-۲۰ دقیقه طول میکشد و بالافاصله بعد از تزریق میتوانید به کارهای روز مره خود بپردازید. زمان اثر تزریق بوتاکس تقریبا بعد از ۳ روز مشخص می شود. برای انجام بوتاکس حتما به پزشک متخصص زیبایی مراجعه نمایید. اگر فرد غیر متخصص بوتاکس را انجام دهد عوارض جبران ناپزیری را ایجاد میکند. اما اگر پزشک متخصص پوست تزریق بوتاکس را انجام دهد هیچ گونه عارضه ای شما را تهدید نمی کند. دکتر انعام زاده در زمینه پوست و زیبایی خدمات بسیار زیاد و خوبی را ارائه میدهد. در این مقاله به اقدامات قبل از بوتاکس اولی ها می پردازیم.

اقدامات قبل از بوتاکس اولی ها

اقدامات قبل از بوتاکس اولی ها

 

چند توصیه برای کسانی که برای بار اول بوتاکس انجام میدهند:

  1. ابتدا باید از سلامت جسمی خود برای انجام بوتاکس مطمئن شوید. حتما جهت اینکه دردی را حس نکنید از یک سال قبل از انجام تزریق بوتاکس، کرم بی حسی معتبری که پزشکتان به شما معرفی میکند استفاده کنید. لایه بسیار ضخیمی از کرم را بر روی صورت بمالید  و مواظب باشید که کرم بر روی صورت شما خشک نشود.
  2. بعد از یک ساعت که شما آماده تزریق شدید، پزشکتان کرم روی صورتتان را به آرامی با الکل پاک میکند. برای به حداقل رساندن درد میتوانید از یک کیسه یخ استفاده کنید. و این کار باعث جلوگیری از کبودی بعد از تزریق می شود.
  3. از رفتن به آرایشگاهها و افراد غیر متخصص بپرهیزید، در تزریق بوتاکس باید بسیار ماهر باشی و هر کسی نمیتواند تزریق بوتاکس را انجام دهد.حتما به پزشک متخصص زیبایی پوست مراجعه نمایید. دکتر انعام زاده در زمینه تزریق بوتاکس و تمامی خدمات زیبایی صورت به شما عزیزان خدمات ویژه ای را ارائه می دهد.
  4. میزان واحد تزریقی بوتاکس بسیار حائز اهمیت است. و حتما درباره دوزی که میخواهد تزریق شود به دکترتان توضیحی بدهید.
  5. بعد از تزریق ۱۰ دقیقه صبر میکنید تا بوتاکس به ماهیچه ها جذب شود. و بعد از آن میتوانید به کارهای روزمره خود برسید و حتی بعد از ۲ ساعت میتوانید آرایش سبکی را هم بر روی مناطق بوتاکس شده کنید. جهت نتیجه بهتر از تزریق بوتاکس به هیچ وجه در روزی که بوتاکس کردید ورزش نکنید.
  6. ۲ الی ۶ ماه بوتاکس تزریق شده درکسانی که برای بار اول بوتاکس کرده اند اثر میکند. و این ماندگاری بسته به افراد مختلف دارد. توجه داشته باشید زمان تزریق بعدی تان باید زمانی باشد که اثر تزریق اول از بین رفته باشد، توجه داشته باشید که به طور کامل نباید اثرش از دست رفته باشد.

 

 

راه های ارتباطی دکتر انعام زاده متخصص پوست و مو

تلگرام دکتر انعام زاده:  @drenamzadeh

اینستاگرام دکتر انعام زاده: drenamzadeh

شماره های تماس: ۰۲۱۴۴۸۲۴۰۸۲ – ۰۹۱۲۱۳۰۴۶۵۵

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر انعام زاده متخصص پوست و مو

ارسال نظر